Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Spotkanie niedzielne poprowadzi Carl Gustav Severin

8 października Godzina: 10:00 - 12:00

8 października br. będziemy gościć C.G.S., znanego nam już od wielu lat ewangelistę, który zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Jest nie tylko mentorem, ale i przyjacielem, dlatego tym bardziej cieszę się na Jego przyjazd.

      Żyjemy w czasach, w których Kościół staje się coraz silniejszy, w których Duch Święty i my jako Jego ukochani współpracownicy możemy budować Królestwo Boże.

W budowaniu Królestwa Bożego, Kościoła nie chodzi o zdobycie dla siebie podium, ale o przyjęcie od Ducha Świętego Jego daru powołania, namaszczenia, wiary, w taki sposób, aby życie innych wokół nas mogło się zmieniać. Wierzę, że Pan zaplanował nasze życie, byśmy przynieśli Jemu obfity owoc, rozwinęli dary Ducha Świętego, uwolnili namaszczenie, byśmy budowali Jego kahal – zgromadzenie (Kościół).

Widziałem ludzi, którzy w tej wspaniałej drodze zniechęcili się, wypalili, nie poradzili sobie z rozczarowaniem, słabością, upadkiem, a jeszcze inni utracili siłę i dali się odciągnąć od planu Ojca.

Często zastanawiamy się jak uniknąć tych i innych niebezpieczeństw? Na czym koncentrować się w życiu chrześcijańskim?

      CGS będzie mógł podzielić się z nami swoim doświadczeniem w tych tematach, a także historiami z życia takich mężów Bożych jak: Lester Sumrall, Howard Carter i Smith Wigglesworth, którzy swoim przykładem pokazali jak dobrze budować życie osobiste i Kościół.

Zapraszam Cię serdecznie na dobry czas Słowa i wspólnej społeczności – przebywania ze sobą.

Pastor Andrzej Stawikowski

Szczegóły

Data:
8 października
Czas:
10:00 - 12:00

Nadchodzące wydarzenia

  1. Grupa Uwielbienia

    14 grudnia Godzina: 19:00 - 21:00
  2. Młodzieżowa Grupa Uwielbienia

    15 grudnia Godzina: 17:15 - 19:00
  3. Grupa Młodzieżowa

    15 grudnia Godzina: 19:00 - 21:00