Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Jesienny Weekend Pastorów i Liderów

16 listopada Godzina: 10:00 - 16:30

Jesienny weekend pastorów i liderów”

15 – 16 listopada 2019 r.

W przeciągu ostatnich miesięcy-może raczej lat, zrodził się pomysł, bardziej pragnienie w moim sercu wspólnego podróżowania z osobami, które jak ja żyją w pasji, miłości do Jezusa i Jego Kościoła. Po wielu latach służby jako pasterz zobaczyłem i przeżyłem różne momenty w swoim życiu: mocniejsze ale też i słabsze. W silnych momentach radziłem sobie dość dobrze. A w tych słabszych mniej. Wiem, że w naszej służbie borykamy się z takimi i takimi momentami – tak jak w życiu. Słabe dni, nawet miesiące wynikają z różnych okoliczności i sytuacji. Często jest to brak odpowiednich relacji, brak umiejętności czy też nierozpoznanie sezonu lub daru w swoim życiu. Czasami jest to po prostu nieumiejętne skoncentrowanie się na właściwych rzeczach. Każdemu z nas to się zdarza. Prowadzenie Kościoła okazało się trudniejsze niż mi się to wydawało na początku, ale równocześnie bardziej fascynujące. Teraz jest to dla mnie przygoda, droga, którą pokonuję z Duchem Świętym i bliskimi współpracownikami, którzy są ze mną.

Jeśli jesteś osobą, która chciałaby wspólnie spędzić czas, poznać się bliżej, to bardzo serdecznie chciałem Cię zaprosić na kolejny „jesienny weekend”. Możemy razem być w podróży (jak ja to nazywam zestarzeć się razem) w służbie budowania Domu Bożego.

Zapraszam Cię wraz z żoną, z bliskim współpracownikiem, który Cię wspiera w Twoim pasterzowaniu. Poznamy się bliżej i być może będziemy czerpać z tych znajomości dużo radości, inspiracji i siły do końca życia. Podczas tego weekendu będziemy gościć również pastora Christiana Akerhielma z Livets Ord w Uppsali.

Piątek 15 listopada – 19.00

Sobota 16 listopada – 10.00 – 16.30

Zapraszam

Pastor Andrzej Stawikowski

Szczegóły

Data:
16 listopada
Czas:
10:00 - 16:30

Nadchodzące wydarzenia

  1. Grupa Uwielbienia

    21 listopada Godzina: 19:00 - 20:00
  2. Grupa Młodzieżowa

    22 listopada Godzina: 19:00 - 21:00
  3. Spotkanie niedzielne poprowadzi Sylwia Lepsik

    24 listopada Godzina: 10:00 - 11:30