Szkoła niedzielna

Bóg jest Geniuszem, bo „wymyślił” dzieci i jak On „coś wymyśla”, jest to niespotykane i jedyne w swoim rodzaju! Tak Bóg myśli o każdym człowieku, którego stworzył!

W CCHMD w czasie kiedy dorośli uczestniczą w niedzielnym spotkaniu, ich pociechy w wieku od 4 – 12 lat biorą udział w zajęciach biblijnych organizowanych w Szkole Niedzielnej. Zajęcia prowadzone są przez kochane ciocie i wujków. Dzieci razem z nimi mają niezłą zabawę, czytają Biblię, modlą się, słuchają inspirujących opowiadań. Nie brakuje też czasu na gry, zabawy plastyczne i ruchowe. Jest również miejsce na smaczne przekąski. Opiekunowie ze szkoły pragną, by dzieci żyły z Bogiem, miały z Nim bliską relację i doświadczały swoich zwycięstw wszędzie tam, gdzie na co dzień funkcjonują.

Jak mówią opiekunowie ze Szkoły Niedzielnej: Praca z dziećmi i kształtowanie ich to niezwykły przywilej. Robiąc to, tworzymy naszą przyszłość. To od nas zależy, jak ona będzie wyglądać. Wierzymy, że ziarno, które siejemy w dzieci, nie zmarnuje się, ale na pewno wyda owoc!

Nadchodzące wydarzenia

  1. Spotkanie modlitewne

    17 października Godzina: 19:00 - 20:00
  2. Spotkanie Współpracowników

    17 października Godzina: 20:00 - 21:30
  3. Grupa Uwielbienia

    19 października Godzina: 18:00 - 21:00