Powołani do życia z Ojcem

1280x400px_powolani-z-ojcem

Małżeństwo obrazuje dwa bardzo ważne obszary w życiu człowieka. Połączenie dwojga ludzi – kobiety i mężczyzny wnosi w ich życie nowe wartości, jest pewnego rodzaju darem i zyskiem. Każdy z nich przynosi do wspólnego domu cenne przedmioty, które dostał lub zgromadził przez całe swoje dotychczasowe życie. Każda z tych dwóch osób wnosi także to, co ma wewnątrz siebie – kształtowany charakter, klimat swojej rodziny, różnego rodzaju uczucia i emocje. Podobnie jest w naszej relacji z Bogiem.

Przyjaciel na całe życie

1280x400px-przyjaciel-zycie

Zapewne nie raz rozmyślałeś nad tym, jaki jest Duch Święty. To jedyna Osoba Boska, której wyglądu nie jesteśmy w stanie określić. Biblia symbolicznie przedstawia nam Go jako gołębicę, ogień, wiatr wino oraz olejek radości. Przypatrzmy się jednak bliżej osobie cudownego Doradcy, który został posłany aby być z nami na zawsze.

Po pierwsze miłość

1280x400px-popierwszemilosc

Miłość to prawdopodobnie najpopularniejsze słowo. Każdy z nas jej pragnie i każdy rozumie ją po swojemu. Często kojarzy się z jakimś romantycznym uniesieniem, drżeniem rąk, biciem serc lub fascynacją. Jak zatem kochamy Boga?

Nadchodzące wydarzenia

  1. Młodzieżowa Grupa Uwielbienia

    24 listopada Godzina: 17:15 - 19:00
  2. Grupa Młodzieżowa

    24 listopada Godzina: 19:00 - 21:00
  3. Spotkanie niedzielne poprowadzi pastor Andrzej Stawikowski

    26 listopada Godzina: 10:00 - 12:00