Spotkanie jesienne dla Pastorów i Liderów

!banerGŁOWNY_1920x600px-4(1)

9-10 listopada 2018

Jesienny weekend pastorów i liderów”

W przeciągu ostatnich miesięcy-może raczej lat, zrodził się pomysł, bardziej pragnienie w moim sercu wspólnego podróżowania z osobami, które jak ja żyją w pasji, miłości do Jezusa i Jego Kościoła. Po wielu latach służby jako pasterz zobaczyłem i przeżyłem różne momenty w swoim życiu: mocniejsze ale też i słabsze. W silnych momentach radziłem sobie dość dobrze. A w tych słabszych mniej. Wiem, że w naszej służbie borykamy się z takimi i takimi momentami – tak jak w życiu. Słabe dni, nawet miesiące wynikają z różnych okoliczności i sytuacji. Często jest to brak odpowiednich relacji, brak umiejętności czy też nierozpoznanie sezonu lub daru w swoim życiu. Czasami jest to po prostu nieumiejętne skoncentrowanie się na właściwych rzeczach. Każdemu z nas to się zdarza. Prowadzenie Kościoła okazało się trudniejsze niż mi się to wydawało na początku, ale równocześnie bardziej fascynujące. Teraz jest to dla mnie przygoda, droga, którą pokonuję z Duchem Świętym i bliskimi współpracownikami, którzy są ze mną.

Jeśli jesteś osobą, która chciałaby wspólnie spędzić czas, poznać się bliżej, to bardzo serdecznie chciałem Cię zaprosić na ten „jesienny weekend”. Możemy razem być w podróży (jak ja to nazywam zestarzeć się razem) w służbie budowania Domu Bożego.

Zapraszam Cię wraz z żoną, z bliskim współpracownikiem, który Cię wspiera w Twoim pasterzowaniu. Poznamy się bliżej i być może będziemy czerpać z tych znajomości dużo radości, inspiracji i siły do końca życia. Podczas tego weekendu będziemy gościć również pastora Rune Borgso z Livets Ord w Uppsali.

Zapraszam

Pastor Andrzej Stawikowski

PLAN SPOTKAŃ

9 listopada – 18:00 – 20:00 z przerwą kawową

10 listopada – 10:00 – 13:30 z przerwą kawową

17:00 – 19:30 z przerwą kawową

Powołani do życia z Ojcem

1280x400px_powolani-z-ojcem

Małżeństwo obrazuje dwa bardzo ważne obszary w życiu człowieka. Połączenie dwojga ludzi – kobiety i mężczyzny wnosi w ich życie nowe wartości, jest pewnego rodzaju darem i zyskiem. Każdy z nich przynosi do wspólnego domu cenne przedmioty, które dostał lub zgromadził przez całe swoje dotychczasowe życie. Każda z tych dwóch osób wnosi także to, co ma wewnątrz siebie – kształtowany charakter, klimat swojej rodziny, różnego rodzaju uczucia i emocje. Podobnie jest w naszej relacji z Bogiem.

Przyjaciel na całe życie

1280x400px-przyjaciel-zycie

Zapewne nie raz rozmyślałeś nad tym, jaki jest Duch Święty. To jedyna Osoba Boska, której wyglądu nie jesteśmy w stanie określić. Biblia symbolicznie przedstawia nam Go jako gołębicę, ogień, wiatr wino oraz olejek radości. Przypatrzmy się jednak bliżej osobie cudownego Doradcy, który został posłany aby być z nami na zawsze.

Nadchodzące wydarzenia

  1. Grupa Młodzieżowa

    18 stycznia Godzina: 19:00 - 21:00
  2. Spotkanie niedzielne poprowadzi Małgorzata Spisz

    20 stycznia Godzina: 10:00 - 11:30
  3. Spotkanie Modlitewne

    22 stycznia Godzina: 19:00 - 20:00